Wyniki rozgrywek grup młodzieżowych piłki nożnej

bramkarz pilka noznaJunior Starszy T1, Junior Młodszy T2 – mecze przeciwko Unii Nowa Sarzyna przełożone na 08.10.2013 r.

TRAMPKARZE STARSI, T5

SIARKA TARNOBRZEG – STAL RZESZÓW 1-2 ( 0-1) 34’ 0-1 samobójcza Kalinka 58’ 0-2 78’ 1-2 Gawroński P.

Skład: Machała Grzegorz, Stanek Jakub (62’Kanios Michał), Nowak Wojciech, Bednarz Jakub (75’Szypuła Maciej), Kalinka Radosław, Słomka Kacper, Grobelski Kacper, Lubowicki Dawid, Gawroński Paweł, Panek Kacper, Rejczyk Patryk ( 68’ Motyka Jakub)

Mecz z zespołem który broni tytułu mistrza z poprzedniego sezonu , zdecydowany faworyt ligi i obecny lider. W drużynie tej występuje 7 kadrowiczów. Jako jedyni z całej ligi straciliśmy ze Stalą Rzeszów w bezpośrednim meczu tylko 2 gole i przegraliśmy tylko jedną bramką co nie udało się tego dokonać żadnej innej drużynie co obrazuje przepaść jaka dzieli inne drużyny od tej z Rzeszowa. Niestety w tym meczu nie mogłem z korzystać z 4 podstawowych zawodników (Pieczyrak, Dziedzic, Jadaś, Chojnacki) – z powodu chorób lub urazów. Nastawienie defensywne na grę z kontry. Dobra pierwsza połowa gdzie mogliśmy strzelić bramkę (Panek) niestety obrońca wybił mu w ostatniej chwili piłkę. O dziwo mieliśmy parę rzutów rożnych i wolnych z których mogliśmy też stworzyć dogodne sytuacje. Niestety strzelamy sobie samobójczą bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarz odbija piłkę na naszego obrońcę. Druga połowa bez zmian , dalej gramy z kontry. Po nieudanym wybiciu piłki przejmują goście i ładnym strzałem po ziemi obok słupka strzelają bramkę. Zespół Siarki Tarnobrzeg zawsze gra do końca i zawodnik wprowadzony w drugiej połowie (Szypuła) robi przewagę z prawego skrzydła i dogrywa piłkę Gawrońskiemu który nie marnuje sytuacji sam na sam. Cieszy dobra postawa zmienników, pozostaje jednak niedosyt ponieważ gdybyśmy nie strzelili sobie samobuja to sprawilibyśmy megasensację. Zespół bardzo dobrze wykonał założenia taktyczne.

TRAMPKARZE, T6

SIARKA TARNOBRZEG -STAL RZESZÓW 3:6

Skład: Jeczeń – Surma, Wolan, Kozłowski(k), Paluch – Lis, Krajewski, Gąsiorowski, Gorczyca – Widz, Piątek(Rycerz).

Trampkarze młodsi Siarki rozegrali bardzo dobre spotkanie ulegając po bardzo zaciętym meczu Stali Rzeszów 3:6. Goście, którzy do tej pory zdobyli w ośmiu meczach komplet punktów musieli się sporo namęczyć, żeby zgarnąć w Tarnobrzegu całą pulę. Mocno osłabieni w tym meczu młodzi Siarkowcy stawili faworytowi zacięty opór dwukrotnie obejmując prowadzenie. Niestety pod koniec spotkania opadli z sił i Stalowcy udokumentowali swoją wyższość zdobyciem zwycięskich bramek. Mimo porażki piłkarze Siarki zasłużyli na wielkie brawa zacięcie walcząc o korzystny rezultat do ostatnich minut spotkania. Siarkowcy w 17-to zespołowej stawce plasują się na 6 pozycji z dorobkiem 19 punktów. Bramki w meczu zdobywali Dawid Gąsiorowski, Jakub Piątek i Kacper Widz.

MŁODZIK STARSZY, T7

Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola Młodzik Młodszy 0:1 (0:1)

Skład: Kieliszek – Dryło, Sobański, Zych – Chmielowiec, Kędzior, Szeląg, Walski – Mieszko oraz Kalinka, Potoczny, Rodriguez Foltarz.

Bardzo wyrównany mecz z liderem zagrali nasi młodzicy starsi. Oba zespoły stworzyły kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, niestety jedną z nich wykorzystali goście i wywieźli z Tarnobrzegu 3 punkty. Trzeba pochwalić naszych zawodników za walka i zaangażowanie w ten mecz.

MŁODZIK, T8

Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 0:1

Skład: Komorowski, Sznajder, Burek, Grobelski, Orzechowski, Skrzypek, Wagner, Jagiełło, Turek. Z ławki weszli jeszcze : Duda, Komada, Rejman, Pogorzelski.

Do przerwy mecz był wyrównany, jedna jak i druga drużyna miała swoje szanse na strzelenie bramki. Po przerwie stalowa wola próbowała jak najszybciej zdobyć gola lecz po dobrych interwencjach naszych obrońców jak i bramkarza Mateusza Komorowskiego nie udawało im się to. Niestety w 15 minucie drugiej połowy po prostym błędzie naszej obrony stalowa wola zdobyła bramkę i wynik ten utrzymał się już do końca (strzelca bramki nie znam, na następny mecz już będę sobie zapisywał kto strzelał bramki). Na 15 drużyn zajmujemy teraz 11 miejsce i jeszcze mamy jeden mecz zaległy w Jaśle który gramy w tę środę. Najlepszy na boisku bramkarz Mateusz Komorowski.